Kladkostroje Liftket

Kladkostroje Liftket nabízejí nosnosti od 125kg do 25t, jedná se o vývojově nejnovější a zároveň nejprodávanější produkty, vhodné do většiny provozů. Všechny kladkostroje Liftket jsou komletně vyráběny a montovány v Německu a nabízejí bezkonkurenční bezpečnost díky patentovanému systému duté hřídele. Vybavení špičkovými komponenty zaručuje dlouhou životnost a především vysokou míru spolehlivosti. Nízká stavební výška, vlastní hmotnost a rozměry umožňují snadnou a rychlou montáž. Bezúdržbové provedení vyžaduje pouze občasné domazávání řetězu.

Kluzná spojka je umístěna mezi brzdou a motorem - tím je dosaženo maximální bezpečnosti i v případě opotřebené spojky. Tato spojka zároveň slouží jako přetěžovací zařízení. Na bezpečnost kladkostrojů Liftket spoléhá desítky stadionů a sportovních hal. Televizní panely na známých stadionech a v obchodních centrech visí bez dalšího zajištění převážně na kladkostrojích Liftket (pod břemenem, které visí, mohou být lidé!). Nejčastějším použitím kladkostrojů Liftket jsou však všechna odvětví průmyslu. Životnost součástí jednoznačně překračuje požadavky směrnic FEM pro dané skupiny hnacích ústrojí.

Technické parametry a doporučení pro výběr kladkostroje konzultujte s naším technikem. Rádi Vám vyhotovíme cenovou nabídku.